30 juni: inloopbijeenkomst Prins Mauritslaan
Kom je medenken over de Prins Mauritslaan?
De gemeente organiseert op maandag 30 juni van 17.00 tot 20.00 in Kooman’s Poppentheater (Frankenstraat 66) een inloopbijeenkomst. Samen met bewoners, ondernemers en andere betrokkenen wordt er gewerkt aan een verkeersveilige en groene Prins Mauritslaan. De gemeente wil graag horen wat je belangrijk vindt bij de herinrichting van de straat.
Waarom?
De gemeente wil de verkeersveiligheid verbeteren en meer ruimte maken voor groen. Het asfalt op de Prins Mauritslaan is aan vervanging toe en daarom is dit het juiste moment om met elkaar naar de herinrichting te kijken.
Wat gaat de Gemeente aanpakken?
- Het asfalt wordt vervangen door klinkers
- De snelheid op de Prins Mauritsstraat wordt 30 km/u
- De middenberm wordt groener ingericht
Zo kun je meedoen
Je kunt de gemeente vertellen wat uw wensen zijn voor de herinrichting. Dit kan tijdens de inloopbijeenkomst op 30 juni en daarna ook online tot en met 21 juli. De website kun je alvast bekijken via denhaag.nl/prinsmauritslaan
Ik woon aan het groene deel van de PM laan. Dat mag wel met mooi groen worden beplant, mooi om naar te kijken en zodanig dat het niet een hondenuitlaat plek wordt.
Eventueel pad van schelpen met opruimplicht en handhaving daarvan.
Jeux de boulesbaan bij de Couveebank, ok
Dank voor je reactie Evelien, neem dit vooral mee naar de inloopbijeenkomst vandaag of geef je reactie door aan de gemeente via: https://bereikbarestad.denhaag.nl/werkzaamheden/prins-mauritslaan-herinrichting/